RT1206WRB0790R9L
MFR.Part #
RT1206WRB0790R9L
JLCPCB Part #
C4304621
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS