RT1206WRB075K62L
MFR.Part #
RT1206WRB075K62L
JLCPCB Part #
C4003751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS