AC2512JK-0730KL
MFR.Part #
AC2512JK-0730KL
JLCPCB Part #
C231014
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS