RT1206WRB07576RL
MFR.Part #
RT1206WRB07576RL
JLCPCB Part #
C4130439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS