FMP200FRF52-715K
MFR.Part #
FMP200FRF52-715K
JLCPCB Part #
C1762206
Description
-55℃~+155℃ 2W 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS