MFR200FRF52-54R9
MFR.Part #
MFR200FRF52-54R9
JLCPCB Part #
C1763933
Description
-55℃~+155℃ 2W 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS