RT1210WRB0775KL
MFR.Part #
RT1210WRB0775KL
JLCPCB Part #
C4251676
Description
-55℃~+125℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS