AF2010JK-071M6L
MFR.Part #
AF2010JK-071M6L
JLCPCB Part #
C2139451
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS