1.5KE400A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE400A/TR13
JLCPCB Part #
C6377676
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.8A 342V 420V 548V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS