RT1206WRB07240KL
MFR.Part #
RT1206WRB07240KL
JLCPCB Part #
C4318027
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS