RT1206WRB07340KL
MFR.Part #
RT1206WRB07340KL
JLCPCB Part #
C4298116
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS