RT1206WRB07240RL
MFR.Part #
RT1206WRB07240RL
JLCPCB Part #
C4021553
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS