RT1206WRB07162RL
MFR.Part #
RT1206WRB07162RL
JLCPCB Part #
C3983473
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS