MFR50SDRE52-221R
MFR.Part #
MFR50SDRE52-221R
JLCPCB Part #
C1748259
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS