RV0805JR-0724KL
MFR.Part #
RV0805JR-0724KL
JLCPCB Part #
C5880124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS