RT1206FRE137K5L
MFR.Part #
RT1206FRE137K5L
JLCPCB Part #
C5896634
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS