AA1206FR-0780K6L
MFR.Part #
AA1206FR-0780K6L
JLCPCB Part #
C2113971
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS