AA1218FK-07180KL
MFR.Part #
AA1218FK-07180KL
JLCPCB Part #
C1702125
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS