RT1206FRE0762RL
MFR.Part #
RT1206FRE0762RL
JLCPCB Part #
C872858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS