MFR100FTE52-30K
MFR.Part #
MFR100FTE52-30K
JLCPCB Part #
C1385584
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS