RT1206FRE0751RL
MFR.Part #
RT1206FRE0751RL
JLCPCB Part #
C872815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS