RT1206DRD0738K3L
MFR.Part #
RT1206DRD0738K3L
JLCPCB Part #
C2120742
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS