MFR-25FTE52-2M15
MFR.Part #
MFR-25FTE52-2M15
JLCPCB Part #
C1377740
Description
-55℃~+155℃ 2.15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS