RT1206FRE074K42L
MFR.Part #
RT1206FRE074K42L
JLCPCB Part #
C872800
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS