PE2010DKM7W0R025L
MFR.Part #
PE2010DKM7W0R025L
JLCPCB Part #
C1724329
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS