AC0805FR-07124RL
MFR.Part #
AC0805FR-07124RL
JLCPCB Part #
C228281
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS