RN732BTTD18R0C25
MFR.Part #
RN732BTTD18R0C25
JLCPCB Part #
C4163263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS