RT1206FRE07330RL
MFR.Part #
RT1206FRE07330RL
JLCPCB Part #
C136856
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS