SQP15AJB-0R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP15AJB-0R1
JLCPCB Part #
C3489061
Package
Plugin,D12.5xL48mm
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS