AA1206FR-071K15L
MFR.Part #
AA1206FR-071K15L
JLCPCB Part #
C2116167
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS