RT1206FRE07243RL
MFR.Part #
RT1206FRE07243RL
JLCPCB Part #
C872635
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS