AT0603DRE0739KL
MFR.Part #
AT0603DRE0739KL
JLCPCB Part #
C856541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS