RT0805BRC07499KL
MFR.Part #
RT0805BRC07499KL
JLCPCB Part #
C864954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS