RT1206WRB0719R6L
MFR.Part #
RT1206WRB0719R6L
JLCPCB Part #
C4057620
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS