RT1206FRE0712R7L
MFR.Part #
RT1206FRE0712R7L
JLCPCB Part #
C2102678
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS