RN732BTTD2800C25
MFR.Part #
RN732BTTD2800C25
JLCPCB Part #
C3988719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS