RT1206FRD0766R5L
MFR.Part #
RT1206FRD0766R5L
JLCPCB Part #
C4060718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS