RT0603DRE075K6L
MFR.Part #
RT0603DRE075K6L
JLCPCB Part #
C863178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS