RT1206FRD07280RL
MFR.Part #
RT1206FRD07280RL
JLCPCB Part #
C862134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS