RC1218FK-07215RL
MFR.Part #
RC1218FK-07215RL
JLCPCB Part #
C875969
Description
-55℃~+155℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS