RT0603DRD0797R6L
MFR.Part #
RT0603DRD0797R6L
JLCPCB Part #
C2105311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS