RT1206FRD0727KL
MFR.Part #
RT1206FRD0727KL
JLCPCB Part #
C862130
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS