HHV-50FT-52-60K4
MFR.Part #
HHV-50FT-52-60K4
JLCPCB Part #
C1395708
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS