AC1206FR-7W56K2L
MFR.Part #
AC1206FR-7W56K2L
JLCPCB Part #
C6114299
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS