RT1206FRD07243KL
MFR.Part #
RT1206FRD07243KL
JLCPCB Part #
C2104530
Description
-55℃~+155℃ 200V 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS