SR2512MK-073K9L
MFR.Part #
SR2512MK-073K9L
JLCPCB Part #
C2137676
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS