RT0201FRE073K92L
MFR.Part #
RT0201FRE073K92L
JLCPCB Part #
C2126490
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.92kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS