RC1206FR-076R65L
MFR.Part #
RC1206FR-076R65L
JLCPCB Part #
C488921
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS