MFR200FRF52-1K21
MFR.Part #
MFR200FRF52-1K21
JLCPCB Part #
C1763645
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS