RT1206DRE07887KL
MFR.Part #
RT1206DRE07887KL
JLCPCB Part #
C862061
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS